Įmonių įregistravimas

 Pavyzdinius UAB steigimo dokumentus bei jų pildymo rekomendacijas galima rasti Ūkio ministerijos interneto svetainėje,adresu

Juridinių asmenų registras

Dažniausiai užduodami klausimai pradedant naują verslą

Juridinių asmenų registras

Pasikeitus pavadinimo laikino įtraukimo į Juridinių asmenų registrą tvarkai, Registro tvarkytojas laikinai įtraukia pavadinimą į Registrą tik gavęs Valstybinės lietuvių kalbos komisijos patvirtinimą, kad pavadinimas atitinka lietuvių bendrinės kalbos normas.

Siekiant išvengti pakartotinių kreipimųsi į Registro tvarkytoją dėl juridinio asmens pavadinimų, kurie neatitinka lietuvių bendrinės kalbos normų, laikino įtraukimo į Registrą, rekomenduojame kreiptis išankstinės konsultacijos dėl juridinio asmens pavadinimo atitikties lietuvių bendrinės kalbos normoms į Valstybinę lietuvių kalbos komisiją. Konsultacijos teikiamos Valstybinės lietuvių kalbos komisijos tel. (8 5) 272 4520, nuo 8.30 iki 12.30 val., el. p. vlkk@vlkk.lt.

Teisės aktus, reglamentuojančius juridinių asmenų pavadinimų sudarymą, žr. http://www.vlkk.lt/lit/juridiniu-asmenu-pavadinimai

Viešos paslaugos

Prašymo būklės patikrinimas
Galimybė patikrinti VĮ Registrų centrui pateikto prašymo būseną.

Informaciniai leidiniai
Registrų centro leidžiamas elektroninis leidinys, kuriame skelbiami juridinių asmenų vieši pranešimai, Registro tvarkytojo pranešimai.

Juridinių asmenų elektroniniai sertifikuoti išrašai ESI
Juridinių asmenų elektroninių sertifikuotų išrašų užsakymas ir peržiūra.

Neatlygintina paieška Juridinių asmenų registre
Sužinokite įmonės ar organizacijos adresą ir kitus pagrindinius duomenis. Gaukite Juridinių asmenų registre saugomų juridinio asmens dokumentų sąrašą. Iki 100 nemokamų paieškų per dieną!

Pavadinimų paieška
Galimybė pasitikrinti, ar pavadinimas nėra tapatus su kitų juridinių asmenų, filialų ar atstovybių pavadinimais arba laikinai įtrauktais į Registrą pavadinimais.

Neatlygintini duomenų skelbimai
Pateikiama informacija apie įregistruotus naujus ir išregistruotus juridinius asmenis, filialus bei atstovybes, taip pat apie įregistruotus jų duomenų pakeitimus per pastarąsias 15 d.

Prašymų ir pranešimų formos
Registro tvarkytojui teikiamų prašymų registruoti ir pranešimų elektroninės formos.

Įgaliojimai elektroniniu būdu pasirašyti ir teikti dokumentus
Įgaliojimų elektroniniu būdu pasirašyti ir teikti dokumentus Registro tvarkytojui formos.

E. gidas JAR
Neatlygintina ir efektyvi pagalba naujų juridinių asmenų steigėjams.

Finansinių ataskaitų rinkinių teikimas
Viskas, ką reikia žinoti ir atlikti norintiems pateikti įmonių metinių finansinių ataskaitų rinkinius.
Metinių finansinių ataskaitų rinkinių teikimas elektronine forma Registrų centro elektroninių paslaugų sistemoje (CEPS)

Jungtinė pažyma apie viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujantį tiekėją
Prašymai išduoti pažymą, patvirtinančią jungtinius kompetentingų institucijų tvarkomus duomenis apie viešųjų pirkimų procedūroje dalyvaujantį tiekėją.

Paslaugos registruotiems vartotojams

Paslaugos vartotojams, kurie yra sudarę su Registrų centru duomenų teikimo sutartis ir turi jiems suteiktą vardą ir slaptažodį. Kaip tapti registruotu vartotoju? Plačiau…

Registrų centro savitarna

Paslaugos vartotojams, kurie identifikuoja save pasinaudoję išoriniais autentifikavimo šaltiniais (pvz., e. bankininkystės sistemomis). Plačiau…

Atnaujinta: 2014-11-28